UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

Wideo z festiwalu (2 części) plus zapowiedź

championsLeague21Dzisiaj zmontowałem pierwsze wideo z festiwalu Champions League – filmik pokazujący jak generalnie to wyglądało, co było itp.

Bez narracji, bez dodatkowej muzyki – wydaje mi się, że tak jest najlepiej, bo sami raczej bezproblemowo zorientujecie się co i jak.

Na festiwalu zdecydowanie najciekawsze było spotkanie legend piłki nożnej, w którym udział brali piłkarze pokroju Zoli, Figo, Cannavaro, Piresa, Van der Sara, Lehmanna, Carraghera i kilku innych. Nie było jakoś szczególnie dużo publiczności, dlatego dość łatwo było dostać autograf czy zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Część druga (która pojawi się zapewne do weekendu) to rzuty karne w wykonaniu Willa Smitha i najfajniejsze akcje, które udało mi się wychwycić kamerą ze wspomnianego spotkania.

Przy okazji zapowiem – kanał będzie wyglądał zupełnie inaczej od przyszłego tygodnia. Pojawi się nowy, inaczej wyglądający od wcześniejszych wystąpień mini program, w którym będę mówił o ciekawostkach związanych z futbolem. W każdy poniedziałek, wieczorami.