UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

Aktualizacja Faulem.pl / FaulemTV

Będzie krótko i na temat, bo i tak was to zapewne nie za bardzo interesuje – wy to lubicie jak się po prostu stricte o piłce wpisy wrzuca ;)

Jest niezliczona ilość stron internetowych i blogów poświęconych futbolowi. Profesjonalnych, tworzonych przez spore redakcje, czy amatorskich, pisanych przez nieznanych aspirujących dziennikarzy. Sam osobiście jestem zmęczony ich czytaniem. Większość to zwykłe spisywanie newsów z zagranicznych portali. No kurwa. Prawie wszędzie to samo.

Nie chcę, żeby Faulem.pl było kolejnym serwisem piszącym o tym samym. Będę na pewno skupiał się na ciekawostkach, o których nie zawsze się mówi. Tak zresztą było od początku istnienia strony. Co jakiś czas też na pewno napiszę swoje własne opinie na temat pewnych spraw. Czasem wpisy będą długie, a czasem bardzo krótkie – filmik z jednozdaniowym komentarzem, czy fotka. Nie każdy śledzi fejsa więc warto chyba wrzucić to też tutaj.

Aktywność ostatnio była prawie zerowa. Nazwijmy to ciszą przed burzą :)

Obecnie zastanawiam się, czy pozostawić Faulem jako mojego bloga, czy przetransformować w portal z dość nietypowymi informacjami redagowany przez więcej osób. To akurat okaże się w niedalekiej przyszłości.

Zapowiadam także coś, co szykuję od dłuższego czasu – program na YouTube, jakiego w Polsce jeszcze nie ma. Nie taki jak wcześniej, a dużo bardziej profesjonalny. Myślę, że spodoba się większości fanom piłki i skłoni do dyskusji. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, będą pojawiać się także liczne konkursy. Program prawdopodobnie ruszy w przyszłym tygodniu.

Tyle ogłoszeń parafialnych. Na koniec, żeby nie było, że wpis był nudny – macie cycki.

Cyce!