UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

Ciekawostki piłkarskie – nowa seria na YouTube

Z wielką przyjemnością przedstawiam wam nową serię, która regularnie będzie pojawiała się na kanale FaulemTV na YouTube!

Jak na razie nie widziałem czegoś podobnego na polskim YouTube (dajcie znać jeśli się mylę) i mam nadzieję, że wam się spodoba. Cel jest prosty – dostarczyć kilka wiadomości, a raczej ciekawostek, o których nie zawsze się słyszy. Rzecz jasna wielu z was zapewne o niektórych będzie wiedziała, ale nie każdy jest internetowym ninją, który już wszystko widział :)

Mimo tego, że skończyłem dziennikarstwo, to nigdy tak naprawdę nie byłem edukowany w dziennikarstwie telewizyjnym i mam tutaj sobie jeszcze sporo do zarzucenia i do poprawy.

Nie jest to jeszcze dokładnie to, co chiałbym tworzyć, ale niestety wcale nie jest to takie łatwe – jednoosobowe tworzenie takiego programu zjada naprawdę masę czasu. Mam nadzieję, że będzie to jednak dążyło do coraz lepszej formy.

Chętnie przeczytam wasze komentarze – najlepiej, gdybyście pisali je bezpośrednio pod filmem na YT.

Przy okazji jeszcze zapowiem, że ciekawostki to nie jedyna rzecz, jaka będzie się pojawiać w formie video. Szykuję też inne filmiki, ale o nich wkrótce :)