UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

Zmiany na Faulem.pl – nowy wygląd, nowe cele

ZmianyJak pewnie zauważyliście, Faulem.pl zupełnie zmieniło swój wygląd. Mam nadzieję, że wszystko jest przejrzyste i działa bez problemu ;)

Zmiany spowodowane są przede wszystkim tym, że poprzedni szablon nie był tak funkcjonalny, na ile bym chciał. Od teraz strona główna jest podzielona na kilka części:
- Slider, w którym będą znajdować się polecane teksty
- Listę ostatnich wpisów, która będzie codziennie aktualizowana. Ta lista była głównym powodem zmiany – tutaj będzie można zawsze znaleźć coś nowego, co jednocześnie nie będzie przeszkadzało w odszukaniu ważniejszych tekstów.
- Kilka dodatkowych sekcji: z wybranymi tekstami, z ciekawymi filmikami, a później dojdzie też miejsce na wywiady i wpisy gościnne.

Od teraz na blogu będzie pojawiało się dużo więcej krótkich wpisów, ciekawostek i filmików – wszystko to lądować będzie na liście na stronie głównej. Prawdopodobnie będę chciał znaleźć kilka osób, które chciałyby tę sekcję pomóc mi prowadzić.

Dodatkowo chciałbym w niedalekim czasie zaprosić kilka osób do napisania tekstu na bloga – raz na jakiś czas byłoby do poczytania coś od kogoś wyjątkowego, być może także z zagranicy.

Na koniec jeszcze wspomnę o najprzyjemniejszej rzeczy dla was – pojawią się konkursy. W najbliższych dniach będą do zgarnięcia fajne nagrody i później będę się starał zorganizować także inne.

Tyle jeśli chodzi o ogłoszenia. Mam nadzieję, że efekt się podoba ;)