UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

Sacha Baron Cohen z filmem o piłkarskich chuliganach. Będzie kicz, czy dobra komedia?

Sacha Baron Cohen przede wszystkim kojarzy się wszystkim z wesołym Boratem. Aktor ma raczej specyficzne poczucie humoru, dość proste, ale i takie, które nie do końca do wszystkich przemawia i nie wszystkich bawi.

Sam raczej nie przepadam specjalnie za tego typu rozrywką, ale Cohen to naprawdę ciekawa postać. Strasznie inteligentny facet jeśli obejrzy się jego bardziej poważne wypowiedzi, a sam bardzo lubię jego występ przy odebraniu nagród:

Ale do rzeczy. W najnowszym filmie wcieli się w rolę piłkarskiego chuligana. Już kilka miesięcy temu były pierwsze doniesienia, ale teraz wiemy nieco więcej. Tytułu jeszcze nie ma, ale takie mamy oficjalne informacje:

Film opowiada o sekretnym agencie, który dowiaduje się, że ma brata, półgłówkowatego fana piłki nożnej (prawdziwego chuligana), z którym musi się zapoznać.

W kinach zagości prawdopodobnie dopiero w wakacje 2015 roku, ale są dostępne już zdjęcia z planu.
1

2

3

4
Pewnie podobne poczucie humoru do poprzednich produkcji, ale ciekawe będzie zobaczyć go w roli chuligana. Dodatkowo, ma to być najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich jego filmów. Boję się tylko, że zamiast dobrej zabawy może wyjść sporo kiczu.