UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

Najsilniejszy piłkarz świata chciałby, aby jego postać w grze FIFA 15 była nieco szybsza

Adebayo Akinfenwa to wyjątkowa postać. Drugiego takiego piłkarza raczej nie znajdziemy, a i jego wypowiedzi są barwne i pozytywne. Ale to z czego jest najbardziej znany to oczywiście siła. 32-letni piłkarz angielskiego AFC Wimbledon jest po prostu ogromny, co możecie zobaczyć na fotkach poniżej.

1

2

3

Kocha piłkę i siłownię i uważa, że natura obdarzyła nas różnym wyglądem i zdolnościami. W brytyjskich średniakach radził sobie naprawdę nieźle i wykonuje pracę napastnika na dobrym poziomie – regularnie zdobywa sporo bramek dla klubów, w których występuje.

Akinfenwa jest najsilniejszym piłkarzem w grze FIFA 14 (97), ale jego szybkośc to tylko 53, a przyspieszenie 34, czyli naprawdę niewiele. Jak cytuje Guardian, Adebayo nie zgadza się z oceną.

„Nie zdawałem sobie sprawy z wielkości gry aż do zeszłego sezonu. Zawsze byłem jednym z najsilniejszych piłkarzy na świecie, ale oficjalnie w FIFIE 14 jestem najsilniejszym.”

 

„Skoro tak mówią, no to muszę być. Podoba mi się to.”

 

„Grałem sobą kilkukrotnie i jestem bardzo wolny. Skontaktowałem się z FIFĄ, aby zrobili mnie nieco szybszym, ale nie można mieć wszystkiego. Zawsze byłem duży, moi bracia są wielcy. Jesteśmy zlepieni z dobrej gliny.”

Ot, taka ciekawostka na dziś.

Na koniec jeszcze przyjemny wywiad dla w miarę rozumiejących po angielsku.