UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

Czy Hazard poprosił Google o usunięcie wyników wyszukiwania na temat jego nieudanego występu?

Soccer - FA Community Shield - Chelsea v Manchester City - Villa ParkBardzo ciekawą informację dostarczyła dzisiaj belgijska gazeta Lavenir. Według niej Eden Hazard zgłosił się do Google’a o wymazanie wszystkich linków związanych z jego słabym występem przeciwko Argentynie na Mistrzostwach Świata.

Zawodnik Chelsea tego meczu do udanych na pewno nie może zaliczyć i internet jak zwykle zrobił swoje – na piłkarza spadła fala krytyki na przeróżnych stronach i forach. Nic zresztą w tym nietypowego.

Hazard ponoć miał wypełnić formularz i wysłać do Google’a prośbę o wymazanie, aby jego słaby występ został jak najszybciej zapomniany. I powiem wam tylko… że kompletnie w to nie wierzę.

Media nie podają żadnych dowodów, a cała historyjka wygląda jakby była na poczekaniu stworzona żeby było o niej głośno. I swoją drogą – udało się, skoro trafiła dalej do angielskich i belgijskich mediów. Ale jakoś nie sądzę żeby była prawdziwa.

Nie dość, że Hazard w swojej karierze miał dużo więcej nieudanych występów, to po prostu ciężko uwierzyć, że aż tak przeraziłby się tym co o nim piszą w internecie. Jakby obcy byli dla niego liczni hejterzy, zarówno jego, jak i choćby Chelsea. Zapewne :)

Powszechnie wiadome jest, że wielu piłkarzy lubi o sobie poczytać i zajrzeć co o nich piszą, ale czy naprawdę skłonni byliby tracić czas żeby usunąć kilka negatywnych komentarzy? No cmon, na pewno nie mają robić co innego w wolnych chwilach ze swoimi milionami :)

No, ale taką ciekawostkę mamy na dzisiaj.