UWAGA! Blog w trakcie przebudowy i modyfikacji, nie będzie tymczasowo aktualizowany. Wróci cały i żywy wkrótce
  • Loga klubów Premier League w innych barwach – ciekawy eksperyment

O mnie

mini-kopiaNazywam się Jarosław Chajduś. Od kilku lat piszę o futbolu – zaczynałem na stronie www mojej ulubionej drużyny, a później zdobywałem doświadczenie na wielu polskich i angielskich serwisach. Aktualnie piszę dla pewnego anglojęzycznego portalu i skupiam się na swoich własnych projektach.

Nigdy nie uważałem się za piłkarskiego eksperta. Coś tam wiem i czasem się wymądrzam, ale to nie znaczy, że mam rację. Po prostu lubię piłkę oglądać, pisać o niej i mówić.

Skończyłem studia dziennikarskie w Londynie i muszę przyznać, że życie w Anglii sprawiło, że patrzę na futbol z nieco innej perspektywy. Dowiedziałem się tam wielu ciekawych rzeczy i przeżyłem sporo fajnych historii. Podczas mojego 3-letniego pobytu na Wyspach (w maju 2013 roku wróciłem do Polski) miałem okazję zapoznać się z dziennikarzami takich serwisów jak BBC, Daily Mail czy The Sun, oglądałem mecze na największych stadionach świata, a weekendami siedziałem w pubach z angielskimi kibicami rodem z „Hooligansów” i dyskutowałem o piłce.

Na Faulem.pl będę opisywał historie, które przydarzyły mi się żyjąc w Londynie, ale przede wszystkim staram się wrzucać ciekawostki znalezione na zagranicznych serwisach i nie tylko. Czasem coś skomentuję, czasem coś nagram.

Zerknij na Facebooka – tam dzieje się najwięcej.

 

Masz pytanie, albo z jakiegokolwiek powodu chcesz się ze mną skontaktować?

Wyślij mi wiadomość na FACEBOOKU, bądź napisz na

ADMIN (MAŁPA) FAULEM.PL